Obsah rubriky: 4. třída

Změna rozvrhu

POZOR ! Přímo ve třídě se vyskytly neštovice.

Ve st 17.1. mají děti  VL – Ze.

V pá 19.1. mají děti VL – Dě. Spojíme s Vv A Čsp na projektové vyučování – Karel IV. Všichni si přinesou knihu o Karlu IV. , kterou dostali na památku od p. uč. Adamové.

 

Jíme zdravě a s chutí…

V úterý 16. ledna mezi 14 a 15 hodinou proběhne ve školní družině interaktivní přednáška na téma zdravé stravování.

Kapacita je omezena, přednostně se budou toto úterý účastnit mladší děti. V případě, že bude limit překročen a budou-li mít starší děti v dostatečném počtu o program zájem, domluvíme s lektory ještě jeden termín.

Prezidentské volby…

Informace k pátku 12. ledna, kdy se v naší škole budou konat prezidentské volby.
Výuka bude probíhat dle rozvrhu. Jediná výjimka se týká třídy 1. A, která skončí vyučování o 15 minut dříve (12.20) z důvodu organizace v jídelně.
Již od 12.00 nebude dětem zpřístupněna ranní a koncová družina. Budeme se pohybovat v horních patrech školy. Při vyzvedávání dětí zvoňte pouze na modrou a fialovou ŠD, telefon dole bude odpojený. Koncová družina proběhne v modré ŠD.
V budově školy se bude v pátek pohybovat větší množství lidí (koncová družina bude nahoře), prosíme tedy rodiče o kontrolu dětí při převlékání, děkujeme! M. Štaflová

Informace

V pátek 12.1. píšeme krátký opakovací test ze Ze – slepá mapa na povrch ČR.

Zároveň z důvodu voleb končí výuka naší třídy tento den ve 13.00 h. , a pak následuje oběd ve ŠJ.

V příštím týdnu píší děti pololetní prověrky :

pondělí 15.1. z NJ

úterý 16.1. z M

středa 17.1. z AJ

čtvrtek 18.1. z ČJ

Čtenářská dílna

 

Milí žáci,

připomínám, že příští úterý 16. 1. budeme mít na hodinách ČJ čtenářskou dílnu. Nezapomeňte si každý přinést svoji rozečtenou knihu (s příběhem, NE encyklopedii či jinou naučnou literaturu).

Zároveň je to termín odevzdání čtenářského deníku.

Těším se!

Kamila Plísková

Předčasné volby do školské rady 22.1-25.1.2018

info o předčasných volbách do školské rady Volby do školské rady

Třídnická hodina

Tento pátek 5.1. se nekoná třídnická hodina . Výuka končí dětem ve 12.35 h.

Pozvánka na akci – Sebeobrana dětí

Vážení rodiče,

Zdravím vás v novém roce a ráda bych vás pozvala na akci Spolku rodičů – Umím přežít v městské džungli, která se bude konat v sobotu 13.1.2018 od 10.00 hod v Sokolovně Libuš.

Zájemce prosím o přihlášení na https://goo.gl/forms/HcfsvXNTjFj6N7e33

Děkuji a těšíme se!

Kateřina Kubínová

Sebeobrana pro děti_leták

Prosinec

Prosinec je každým rokem dobou uzavírání starého a očekáváním nového. Nejinak tomu bylo i v letošním roce. Pilně jsme v učivu dokončovali rozdělané kapitoly  – Zimu v přírodě, Přemyslovce i Povrch ČR. V matematice jsme naopak začali nově čísla do 1 000 000. Stihli jsme i přípravu na tradiční akce – Mikulášskou nadílku, Vánoční jarmark a výzdobu třídy. Někteří již tradiční pěveckou soutěž  – Vánoční notu i vystoupení se školním sborem ve Lhoteckém kostelíčku. Všem , kteří přispěli ke zdárnému průběhu všech akcí patří upřímné poděkování. Třídní fond se díky obětavé pomoci rodičů i dětí rozrostl o částku převyšující 5 000 Kč. Vánoční atmosféra nás zcela pohltila poslední dva školní dny. Včera jsme navštívili představení Ulice plná kouzel. Děti byly z představení nadšené. Ráda bych je moc pochválila za hezké chování během představení i celého dopoledního programu. Bohužel to v dnešní době není úplnou samozřejmostí. Dopoledne jsme zakončili prohlídkou výstavy betlémů.  Dnes jsme se všichni  společně rozloučili vánoční besídkou a posezením u stromečku. Děti si předaly připravené dárečky.

Děkuji Vám všem za milé pozornosti, přeji Vám i celým rodinám radostné Vánoce plné klidu, pohody a odpočinku. V novém roce 2018 pevné zdraví a těším se na další spolupráci!

Zuzana Schilhartová

Vánoční prázdniny

V sobotu začínají VÁNOČNÍ PRÁZDNINY, které se konají od 23.12.2017 do 2.1.2018.

Výuka tyto dny neprobíhá a škola je pro veřejnost uzavřena. Na naše žáky se budeme opět těšit ve středu 3.1.2018.

Přejeme vám krásné prožití svátků a hodně štěstí v novém roce.

Vedení školy.