Obsah rubriky: 4. třída

Třídnická hodina

V pátek  29.9.  ( za 14 dní ) se nebude konat třídnická hodina a výuka bude končit ve 12.35 h.

Dnes se děti fotografovaly a cena vánočního setu bude 250,- Kč.

Platby

Platby ve šk.r. 2017/2018:

Na školní účet  2500621187 / 2010

  1. Stravné – měsíčně – variabilní symbol – číslo žáka v ŽK , specifický symbol – 2
  2. Družina – měsíčně – variabilní symbol – číslo žáka v ŽK, specifický symbol – 3
  3. Třídní fond – 27.9.2017 – variabilní symbol – číslo žáka v ŽK, specifický symbol – žádný, poznámka pro příjemceTF4 – 1 000 Kč
  4. Plavání – 31.10.2017 – variabilní symbol – číslo žáka v ŽK, specifický symbol – žádný, poznámka pro příjemce P4 – 870 Kč

Na účet Spolku rodičů  2700631232 / 2010 – 31.10.2017

Výše rodičovského příspěvku – 1.dítě 500 Kč  ,  2.dítě 250 Kč,  3.dítě 0 Kč

variabilní symbol – číslo žáka v ŽK, specifický symbol – žádný, poznámka propříjemce R4

Kroužky – každý přihlášený obdrží informace k platbě individuálně – 31.10.2017

Sběr papíru

V úterý  19.9.2017 bude přistaven u školy kontejner na starý papír. V pátek 22.9. bude odvezen. Prosíme žáky nebo jejich rodiče, aby přinesli starý papír – zvážený, svázaný do balíku a zapsali počet kg na listinu v chodbě školy.  Peníze, které získáme ze sběru papíru použijeme na potravu pro naší želvu a na odměny pro žáky při různých příležitostech.

Děkujeme Vám.

Jana Daňhelková

Schůzka třídních důvěrníků

Hezký den,

Ráda bych pozvala třídní důvěrníky na další jednání Spolku rodičů, které se bude konat ve čtvrtek 14. září 2017 od 16.00 ve školní jídelně. Dále bych rodiče chtěla informovat o možnosti nahlédnout na stránky Spolku rodičů (záložka O škole/Spolek rodičů), kde kromě jeho činnosti, platebních údajů a záznamů ze všech jednání najdete také Stanovy Spolku a hospodaření za minulý školní rok.

Kateřina Kubínová

SRPŠ_pozvánka na schůzku_září 2017

Podzimní příměstský tábor – 23.-27.10.2017

Připravili jsme pro vaše děti další ročník příměstského tábora, který navazuje na loňský ročník, takže vaše děti mohou očekávat oblíbené aktivity, jako jsou ovocné a zeleninové drinky, sportovní a výtvarné aktivity a navíc se blíže seznámí s přírodou v okolí školy a čeká nás i celodenní výlet Modřanskou roklí. Děti se mohou těšit opět na fáborkovanou s úkoly a hledáním pokladu. Závaznou přihlášku najdete v sekci Příměstské tábory. Více info na třídních schůzkách 14.9.

Vedoucí tábora: Ladislava Ondrouchová

Podzimni-tabor_letak_A4_TISK

ovoce a mléko do škol

Vážení rodiče,

počínaje dnem 12. 9. 2017 bude každý žák dostávat vždy v úterý ovoce nebo zeleninu. Počínaje dnem 15. 9. 2017 bude každý žák dostávat každý lichý týden v pátek neochucené mléko. Dodávky ovoce a zeleniny v projektu Ovoce do škol“ a mléka v projektu „Mléko do škol“ budou dětem dávány nad rámec pravidelného školního stravován  tzn. ,  že dodávka ovoce, zeleniny a mléka nebude nahrazovat naplňování výživových norem stanovených vyhláškou č. 107/2005 Sb., o školním stravování. Úkolem projektu je především vytvořit zdravé stravovací návyky ve výživě dětí, bojovat proti epidemii dětské obezity a zvrátit klesající spotřebu mléka, ovoce a zeleniny. Úspěšné řešení uvedeného úkolu je postaveno na širokém partnerství mezi rezortem školství, zdravotnictví a zemědělství. Dodávané produkty dostanou děti z cílové skupiny zdarma. Předmětem podpory jsou čerstvé ovoce a zelenina bez obsahu přidaných cukrů, tuků, soli a sladidel a dále balené ovocné a zeleninové šťávy, bez obsahu přidaných cukrů, tuků, soli, sladidel a konzervantů. Podíl balených ovocných a zeleninových šťáv může činit nejvýše 25 % celkového počtu dodávek produktů do každé školy. Každé balení ovocné a zeleninové šťávy a každé balení čerstvého ovoce a zeleniny musí být označeno nápisem „Ovoce do škol“.

Nezkonzumované ovoce, zeleninu nebo mléko děti přinesou domů.

 

Jana Daňhelková

Oznámení

Dobrý den,

bohužel Vás musím informovat, že byly objeveny u některých žáků ve vlasech hnidy. Prosím Vás o důkladné prohlížení vlasů dětí.

Děkuji Daňhelková

Akce v září

Ve čtvrtek 14.9. se uskuteční třídní schůzky.Čtvrtá třída má posunutý začátek až na 18.00 h. 

V pondělí 18.9. proběhne focení jednotlivců  ( sada fotografií – průkazkové i ozdobný rámeček )

Ve čtvrtek 21.9. a pátek 22.9 se na naší škole uskuteční program Dny pro záchranu života. Čtvrťáci absolvují teoretickou část i praktický výcvik  ve čtvrtek .

Každý sudý čtvrtek bude u školy přistaven Bibliobus (  do 14 .00 h). Děti si mohou vybrat a zapůjčit knížky. Je možné si objednat knihy i přes rezervační systém Městské knihovny a nechat si je dovézt. Je potřeba mít legitimaci, která platí i v ostatních knihovnách. Přihlášky jsem dnes dětem rozdala, v případě zájmu vyplňte a pošlete po dětech zpět. Děti v rámci výuky ( literární výchova s p.uč. Plískovou ) autobus navštíví.

 

Pomůcky

Prosím k pomůckám opatřit dětem ještě plastový úhloměr. Ukázala jsem dětem, který je vhodný

Děkuji

Začátek školního roku

Vážení rodiče!

Vítám Vás v novém školním roce a děkuji za milé květinové přivítání.

Ráda bych Vás informovala o zítřejší změně. Protože všichni žáci naší školy končí výuku zítra v 11.40 h. dostanou se Vaše děti podle harmonogramu na oběd do ŠJ až ve 12.30h. Domů, pokud nebudou zůstávat v družině ,odejdou tedy až před 13. 00 h. Děkuji za pochopení. Ostatní dny už budou obědy navazovat na konec vyučování.