Category Archives: Absolventi 2017/2018

Hledáme nového pana školníka

Vážení,

hledáme do svého kolektivu pana školníka na 20 hodin týdně nebo i méně.   Nástup od 1.9. 2018 nebo dle dohody.

Můžete napsat na adresu:  reditelka@zspisnice.info nebo volat na telefonní číslo  603 532 049  nebo 261 911 451 nejlépe v době od 8 do 15 hodin.

Také se můžete dostavit do školy ve dnech 13.8.-31.8. k osobnímu pohovoru s vedením školy.

Výhodou je bydliště v blízkosti školy.

 vedení  školy

Letní rozloučení

Vážení rodiče, milí páťáci:

Děkuji Vám za výbornou několikaletou spolupráci, jak jsem Vám psala v e-mailu, bylo mi potěšením…

Děkuji rodičům, kteří se dostavili na rozlučku na Bowlingu, i těm, kteří byli byť jen duchem s námi. Bylo to velmi milé a příjemné.

Děkuji za milé dárečky, vzkazy, které si v e-mailu ukládám pro čtení v „těžkých chvílích“ pro povzbuzení do další práce, za květiny i polštářek s fotkou, která mi bude stále připomínat milé chvíle strávené ve škole s Vašimi dětmi. Už dnes se mi po nich stýská, ale jsem ráda, že milé vzpomínky na ně si mohu uchovat.

Přeji Vám i dětem, ať se jim na nových školách daří, ať užijete pěkné léto a načerpáte mnoho sil do nového školního roku!

Olga Kretíková

Prázdniny


Letní prázdniny 2018 probíhají v termínu od 2. 7. do 31. 8. 2018.

Po dobu letních prázdnin bude ve škole pouze částečný provoz. Veškeré schůzky je třeba si domluvit emailem nebo telefonicky.

Školní rok 2018/2019 bude zahájen v pondělí 3. 9. 2018.

Jana Daňhelková

Připomenutí…

V pátek 29. června bude vydáván oběd formou balíčku u dveří školní jídelny hned po skončení vyučování v 8.45 hodin. (Školní družina v provozu do 15 hodin.)

Poděkování za Školní akademii

Vážení rodiče,

chtěla bych Vám jménem Spolku rodičů moc poděkovat za Vaší pomoc, spolupráci a účast na naší Školní akademii. Za lístky do tomboly a prodej občerstvení se podařilo vybrat více jak 10.000,- Kč! Vámi připravené pochutiny se téměř všechny prodaly a myslím, že vystoupení dětí byla úžasná. Páťákům děkujeme za vtipné moderování celého odpoledne a přejeme jim tímto mnoho zdarů v jejich následujícím studiu.

Přeji všem klidné a odpočinkové léto a těším se na další společné akce!

 

Kateřina Kubínová