Category Archives: Absolventi 2017/2018

Hledáme nového pana školníka

Vážení,

hledáme do svého kolektivu pana školníka na 20 hodin týdně nebo i méně.   Nástup od 1.9. 2018 nebo dle dohody.

Můžete napsat na adresu:  reditelka@zspisnice.info nebo volat na telefonní číslo  603 532 049  nebo 261 911 451 nejlépe v době od 8 do 15 hodin.

Také se můžete dostavit do školy ve dnech 13.8.-31.8. k osobnímu pohovoru s vedením školy.

Výhodou je bydliště v blízkosti školy.

 vedení  školy

Letní rozloučení

Vážení rodiče, milí páťáci:

Děkuji Vám za výbornou několikaletou spolupráci, jak jsem Vám psala v e-mailu, bylo mi potěšením…

Děkuji rodičům, kteří se dostavili na rozlučku na Bowlingu, i těm, kteří byli byť jen duchem s námi. Bylo to velmi milé a příjemné.

Děkuji za milé dárečky, vzkazy, které si v e-mailu ukládám pro čtení v „těžkých chvílích“ pro povzbuzení do další práce, za květiny i polštářek s fotkou, která mi bude stále připomínat milé chvíle strávené ve škole s Vašimi dětmi. Už dnes se mi po nich stýská, ale jsem ráda, že milé vzpomínky na ně si mohu uchovat.

Přeji Vám i dětem, ať se jim na nových školách daří, ať užijete pěkné léto a načerpáte mnoho sil do nového školního roku!

Olga Kretíková

Prázdniny


Letní prázdniny 2018 probíhají v termínu od 2. 7. do 31. 8. 2018.

Po dobu letních prázdnin bude ve škole pouze částečný provoz. Veškeré schůzky je třeba si domluvit emailem nebo telefonicky.

Školní rok 2018/2019 bude zahájen v pondělí 3. 9. 2018.

Jana Daňhelková

Připomenutí…

V pátek 29. června bude vydáván oběd formou balíčku u dveří školní jídelny hned po skončení vyučování v 8.45 hodin. (Školní družina v provozu do 15 hodin.)

Poděkování za Školní akademii

Vážení rodiče,

chtěla bych Vám jménem Spolku rodičů moc poděkovat za Vaší pomoc, spolupráci a účast na naší Školní akademii. Za lístky do tomboly a prodej občerstvení se podařilo vybrat více jak 10.000,- Kč! Vámi připravené pochutiny se téměř všechny prodaly a myslím, že vystoupení dětí byla úžasná. Páťákům děkujeme za vtipné moderování celého odpoledne a přejeme jim tímto mnoho zdarů v jejich následujícím studiu.

Přeji všem klidné a odpočinkové léto a těším se na další společné akce!

 

Kateřina Kubínová

Organizace posledního týdne páťáků na této škole.

Dobrý den,

organizace týdne od 25.6. v naší třídě je následující: PO – ČT výuka od 8.00 do 12.35 hod., poté oběd. S sebou do školy nosíme: Penál, ŽK, úkolníček, sešit M, sešit Děj + potřeby dle programu viz níže:

PO 25.6.: Odevzdávání ČIPů do ŠJ, všichni žáci za ČIP obdrží hotovost 125,- Kč.

ÚT 26.6.: Odevzdávání učebnic (prosím vygumované, slepené, případné poškození se bude hradit, ztracené učebnice musíte dokoupit), v prázdných taškách si děti odnesou VV kufřík+portfólia+pevné desky. Myslete na případnou igelitovou tašku navíc – kufříky bývají objemné! Poslední zvonění, ocenění žáků v altánu školy.

ST 27.6.: Vyklizení a odevzdávání 2 ks klíčků od šatních skřínek. Kdo nenalezne klíček, prosím nechat vyhotovit duplikát. Od této doby budou skřínky otevřené.

ČT 28.6.: Vybírání peněz za případně zničené učebnice, popř. za nezaplacení TF (130,- Kč) – bez zaplacení žák nedostane vysvědčení. Rozloučení se třídou.

PÁ 29.6.: Rozdávání vysvědčení od 8.00 do 8.45 hod. Případný oběd (studený) se vydává od 11.00 hod.

Konec odhlašování obědů

V pondělí 25.6.  končí  možnost odhlášení obědů.

vedoucí ŠJ

Foto Fotbal

Fotky z fotbalu jsou nahrány ve fotogalerii.

Foto Orientační běh

Fotky z orientačního běhu jsou nahrány ve fotogalerii.

Školní akademie – zdravím na dálku.

Milí páťáci, vážení rodiče,

moc mě mrzí, že se nemohu dnes osobně účastnit Školní akademie 2018. Do poslední chvíle jsem se snažila své tělo přesvědčit, že tuto událost si nesmí nechat ujít, ale příroda je mocnější a viry neúprosné… Myslím, že by to pro děti nebyl dobrý dáreček na prázdniny je nakazit chřipkou. Proto alespoň takhle na dálku zdravím, věřím, že se páťákům vystoupení povede, pečlivě jsme ho pro Vás připravovali a oni se těší, jak Vám ho předvedou. Děti, držím vám všem palce i tady, z postele a moc na vás myslím!

Milí rodiče, doufám, že budu mít jindy příležitost se s Vámi rozloučit a poděkovat Vám za báječnou spolupráci.

Zdravím, Olga Kretíková