Category Archives: Aktuality školní družiny

Hráškování…

Podívejte se na zajímavou aktivitu, ke které vám stačí suchý hrách a párátka a můžete si doma tvořit s dětmi :)

Důležité upozornění

Oznamujeme Vám, že v pátek 2. června 2017 bude z provozních důvodů omezen provoz školní družiny do 16.30 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Perníková chaloupka

Milé maminky a tatínkové, ještě vám chci poskytnout jeden odkaz na hezké fotky dětí na družinové akci (foto Kryštof Štafl).

Fotky…

Podívejte se na fotky z Perníkové chaloupky

…a do modré družiny se slétly čarodějnice :) !!

Perníková chaloupka

S konečnou platností jsme se dnes dozvěděli, že zítřejší akce ke Dni Země proběhne z důvodu špatného počasí v libušské sokolovně. Čas odchodu zůstává stejný (ve 14 hodin od školy), ale pravděpodobně se vrátíme o něco dříve (mezi 16.00 až 16.30). Doufáme, že si i tak děti akci užijí ☺.

Akce ŠD příští čtvrtek…

Ve čtvrtek 27.4.2017 pořádá Sokol Libuš akci ke Dni Země „Perníková chaloupka aneb cesta pohádkovým lesem“. Jde o putování od Alberta Modřanskou roklí až k přehradě. Cestou budeme plnit úkoly a také se zapojíme do úklidu okolí.

Vaše děti se mohou této akce zúčastnit se školní družinou. Pokud se povede počasí, budeme se s dětmi vracet přes Cholupice. Proto je velmi nutné, aby děti měly pohodlnou turistickou obuv, svačinu a pití. Odchod od školy plánujeme na 14.00 a návrat kolem 17.00 hodin. V případě deště se akce bude konat v sokolovně, to bychom se vrátili určitě dříve. (Dotazník o účasti přinesou děti v pondělí.)

Keramika s Radkou Vlčkovou se tento den nebude konat, ale děti, které nepůjdou s námi, mohou mít lekci keramiky s Jitkou Jandovou ve 13.30 hod. (Jen prosíme o oznámení předem, děkujeme.)

Kouzelník a bublinková slečna…

Podívejte se na fotky z vystoupení kouzelníka Jakuba a bublinkové slečny Ingrid. V očích dětí je vidět radost a spokojenost :)

Do družiny přijede kouzelník…

Ve čtvrtek 23. března nás navštíví kouzelník. Své čarování nám předvede od 14 hodin. Cena akce je 40,- Kč. Prosíme o uhrazení do středy 22. března :) !! Děkujeme.

A podívejte se na fotky z farmy pana Profouse, kterou včera navštívili naši prvňáčci…

Na farmu…

Ve čtvrtek 9. března se půjdou děti z 1. A a 1. B se školní družinou podívat na zvířátka k panu Profousovi na rodinnou farmu ☺. Připravte prosím dětem pro zvířátka malou svačinku (jablko, mrkev, suché pečivo…). Odchod od školy je ve 13 hodin. (Pokud potřebujete vyzvednout dítě dříve, přijďte do 13.00! Děkujeme.)

V případě deštivého počasí bude akce odložena.

Na karnevalu

Podívejte se na fotky z karnevalu, bylo opravdu veselo :) !