Obsah rubriky: Aktuality školní družiny

Adventní věnce

V týdnu od 27. listopadu do 1. prosince si mohou děti ve školní družině vyrobit adventní věnec. Podrobnosti přinesou na lístečku. Jak se povedly věnce v loňském roce se podívejte tady.

Jak jsme pekli štrúdl…

… se podívejte tady :)

Jablkobrání

V pondělí 16. října si děti od paní vychovatelky Dany, Radky a Romany upečou jablkový závin . Pokud máte na zahradě jablka, mohou děti v pondělí přinést. (Pečení s mými prvňáčky jsem odložila na druhou třídu ☺, místo toho jsme absolvovali Pohádkové odpoledne, fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii školy…) M. Štaflová

Pohádková zahrada

Dnešní odpoledne v naší družině bylo velmi veselé. Již od pátku jsme se těšili na překvapení, které si pro nás na zahradě připravily děti z družiny paní vychovatelky Romany. Plnili jsme úkoly, které nám zadávaly nejrůznější pohádkové bytosti. Nakonec jsme hledali a našli i sladký poklad! Dětem i paní vychovatelce patří náš velký dík :) . Na fotky se podívejte tady.

Fotky…

Podívejte se na fotografie ze Sokolení :)

Sokolení

Příští týden, ve středu 13. září, se společně vypravíme do libušské sokolovny na zábavně – sportovní akci „Sokolení“. Podrobné informace přinesou děti v pondělí na lístečků. Prosím o rychlé vyplnění a vrácení svým vychovatelkám. Děkuji, M. Štaflová

Školní rok 2017-2018

Přejeme všem dětem šťastné vykročení do nového školního roku :) !!

Fotbálek…

Podívejte se na fotky ze včerejšího utkání ve fotbálku :) !

Fotbal

Ve čtvrtek 15. června se uskuteční malý přátelský fotbalový turnaj dětí z 1. a 2. tříd mezi školní družinou naší a ze ZŠ Meteorologická. Zájemce o hru z řad dětí nechte prosím v době vycházky (od 14 do 15 hodin) ve školní družině. Děkujeme :)

Playback show…

…v naší družině. Tady máte odvážné děti na fotkách.