Obsah rubriky: Aktuality školní družiny

Fotbalový turnaj ve školní družině…

Přesně za týden, ve čtvrtek 14. června, se uskuteční na školním hřišti přátelský fotbalový turnaj dětí 1. až 3. tříd mezi ŠD naší a ze ZŠ Meteorologická. Zájemce o hru z řad dětí nechte prosím v době vycházky (od 14 do 15 hodin) ve školní družině. Děkujeme 🙂 !

MDD v družině…

V pátek 1. června proběhne na školní zahradě mezi 14 a 15 hodinou zábavný program pro děti k MDD, který bude opět ukončen (samozřejmě při hezkém počasí 🙂 ) „studenou sprchou“!!

Horké dny…

Od zítřka 29. května budeme ve školní družině děti, které si přinesou plavky a ručník, na zahradě kropit 🙂 !! Hurá!!!

Playback show ve školní družině…

Fotky odvážných „zpěváků a tanečníků“ si můžete prohlédnout tady 🙂 ! (Omluvte prosím zhoršenou kvalitu fotografií, je velmi těžké zachytit nádherný pohyb jednotlivých umělců!)

Velké poděkování patří dětem, které, ačkoli již do ŠD nechodí, svým krásným vystoupení přispěly k pobavení přítomných diváků…

 

Nové fotky…

Fotky z „Perníkové chaloupky“ můžete vidět tady 🙂 !

ŠD v pondělí nebude v provozu…

Pro malý počet přihlášených dětí nebude dne 30. dubna 2018 školní družina v provozu.

Akce ŠD příští čtvrtek…

Ve čtvrtek 26.4.2018 pořádá Sokol Libuš akci ke Dni Země „Perníková chaloupka aneb cesta pohádkovým lesem“. Jde o putování od Alberta Modřanskou roklí až k přehradě. Cestou budeme plnit úkoly a také se zapojíme do úklidu okolí.

Vaše děti se mohou této akce zúčastnit se školní družinou. Pokud se povede počasí, budeme se s dětmi vracet lesem. Proto je velmi nutné, aby děti měly pohodlnou turistickou obuv, svačinu a pití. Odchod od školy plánujeme na 14.00 a návrat kolem 17.00 hodin. V případě deště se akce bude konat v sokolovně, to bychom se vrátili určitě dříve. (Dotazník o účasti přinesou děti v pondělí.)

Počasí se povedlo…

…a na farmě jsme si to opravdu užili 🙂

Na farmu…

Ve úterý 17. dubna se půjdou děti z 1.A a 1.B se školní družinou podívat na zvířátka k panu Profousovi na rodinnou farmu ☺. Připravte prosím dětem pro zvířátka malou svačinku (jablko, mrkev, suché pečivo…). Odchod od školy je ve 13 hodin.

V případě deštivého počasí bude akce odložena.

Pejskové…

v naší družině 🙂