Obsah rubriky: Aktuality školní družiny

Hurá na prázdniny!!

Přejeme všem dětem krásné prázdniny plné sluníčka, úžasných zážitků a ať čas utíká co nejpomaleji ☺! No a až prázdniny přece jenom skončí,  tak ve školní družině na shledanou…

Fotbálek…

Podívejte se na fotky ze včerejšího utkání ve fotbálku :) !

Fotbal

Ve čtvrtek 15. června se uskuteční malý přátelský fotbalový turnaj dětí z 1. a 2. tříd mezi školní družinou naší a ze ZŠ Meteorologická. Zájemce o hru z řad dětí nechte prosím v době vycházky (od 14 do 15 hodin) ve školní družině. Děkujeme :)

Playback show…

…v naší družině. Tady máte odvážné děti na fotkách.

Hráškování…

Podívejte se na zajímavou aktivitu, ke které vám stačí suchý hrách a párátka a můžete si doma tvořit s dětmi :)

Důležité upozornění

Oznamujeme Vám, že v pátek 2. června 2017 bude z provozních důvodů omezen provoz školní družiny do 16.30 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Perníková chaloupka

Milé maminky a tatínkové, ještě vám chci poskytnout jeden odkaz na hezké fotky dětí na družinové akci (foto Kryštof Štafl).

Fotky…

Podívejte se na fotky z Perníkové chaloupky

…a do modré družiny se slétly čarodějnice :) !!

Perníková chaloupka

S konečnou platností jsme se dnes dozvěděli, že zítřejší akce ke Dni Země proběhne z důvodu špatného počasí v libušské sokolovně. Čas odchodu zůstává stejný (ve 14 hodin od školy), ale pravděpodobně se vrátíme o něco dříve (mezi 16.00 až 16.30). Doufáme, že si i tak děti akci užijí ☺.

Akce ŠD příští čtvrtek…

Ve čtvrtek 27.4.2017 pořádá Sokol Libuš akci ke Dni Země „Perníková chaloupka aneb cesta pohádkovým lesem“. Jde o putování od Alberta Modřanskou roklí až k přehradě. Cestou budeme plnit úkoly a také se zapojíme do úklidu okolí.

Vaše děti se mohou této akce zúčastnit se školní družinou. Pokud se povede počasí, budeme se s dětmi vracet přes Cholupice. Proto je velmi nutné, aby děti měly pohodlnou turistickou obuv, svačinu a pití. Odchod od školy plánujeme na 14.00 a návrat kolem 17.00 hodin. V případě deště se akce bude konat v sokolovně, to bychom se vrátili určitě dříve. (Dotazník o účasti přinesou děti v pondělí.)

Keramika s Radkou Vlčkovou se tento den nebude konat, ale děti, které nepůjdou s námi, mohou mít lekci keramiky s Jitkou Jandovou ve 13.30 hod. (Jen prosíme o oznámení předem, děkujeme.)