Týden s Edisonem

V příštím týdnu se uskuteční dlouho očekávaný projekt Edison.

Úpravu začátků a konců vyučování máte v předchozím článku a děti v ŽK.

S sebou budou mít děti každý den penál, ŽK, svačinu, pití, čip do ŠJ, klíče od skříňky.

Svačinky pro studentku i napečené dobroty od maminek mají děti rozdělené po dnech a vědí, kdy na ně přijde řada.

Na pondělní zahajovací ceremoniál budou mít děti na sobě žlutá trika a modré kalhoty ( sukně ) v barvě vlajky Ukrajiny. Děvčata, která vystupují s tancem,  si dohodla bílé blůzy- trička a černé legíny s černým sakem nebo svetříkem.

V úterý a ve středu budou mít děti jednu vyučovací hodinu NJ a jednu AJ. Ti, co koncem týdne chyběli si s sebou už v pondělí !!! přinesou na oba předměty učebnice, sešity, pracovní sešity a slovníčky. Ostatní děti si je nechaly raději ve škole.

Ve středu jde většina dětí rovnou ze školy na plavbu parníkem po Vltavě. Tento den s sebou už do školy musí mít děti lítačku nebo opencard, popř. 2 přestupní jízdenky MHD a ještě jednu menší svačinku na odpoledne. Návrat ke škole jsem předpokládala na 17.00 – 17.30 h. ke škole, ale je možné, že to bude ještě trochu později. V pondělí budou mít děti v ŽK vlepený lísteček a prosím zatrhnout, zda jedou až ke škole nebo zda je mohu pustit dříve ( a dopsat kde ).

Ve čtvrtek se od 17.30 h. uskuteční třídní schůzky v naší třídě v přízemí a ráda Vás budu informovat o tom, co jsme zvládli v prvním čtvrtletí a co nás ještě do konce prosince čeká.

Zároveň srdečně zveme všechny rodiče na páteční den otevřených dveří, aby mohli shlédnout prezentace svých dětí v době od 8.30 –  9. 30 h. v páté třídě v přízemí. Budeme se na Vás těšit !