Květen a akce v červnu

Květen začal moc hezkým a vydařením výletem do Německa, o kterém už jsme psali. Postupně jsme ukončovali kapitoly letošního probírané učiva ve všech předmětech a napsali závěrečné prověrky. V Čj a Vl – dějepise děti společně s paní učitelkou Veisovou pracovaly na zajímavém projektu, který probíral jednotlivé důležité historické události během 2.světové války. Konec měsíce oživila Cyklojízda, kde se v kategorii 5. tříd umístila Veronika Dykastová na 1. místě. V obvodním kole Pythagoriády jsme měli také dva úspěšné řešitele Lauru Trávníkovu a Jonáše Perknera. Radost nám v květnu udělalo vytvořené tablo, foto třídy a třídní trička. Ta si s sebou vezeme na školní výlet. Všichni se už těšíme, jak si společně zasportujeme a užijeme pobyt v hezké jizerské přírodě!

Blahopřejeme všem žákům, kteří se dostali na gymnázia a výběrové ZŠ.

Akce na červen:

3. – 7.6. Výlet 1. a 5. třídy – Jindřichov, Jizerské hory

Srovnávací testy ČŠI : 17.6. – M, 19.6. – Čj, 21.6. – Aj

13.6. Odpoledne Den s tatínky – akce Spolku rodičů

18.6. Klasifikační porada

20.6. Ekocentrum Koniklec – Modřanské mokřady, badatelsko – výukový program

21.6. Poslední termín na odevzdání odhlášky ze ZŠ !!!

Vracení učebnic – slepené a vygumované. U poškozených budu vybírat finanční náhradu podle stupně poškození. Pokud někdo ztratil nějakou z učebnic, musí opatřit novou – vybírám kus za kus! Vrácení klíčků od skříněk – pokud někdo klíček nemá, je třeba s předstihem nechat dodělat nový. Vrácení čipů ŠJ – děti dostanou zpět zálohu 125 Kč.

25.6. Školní akademie

27.6. Slavnostní předání vysvědčení. S vysvědčením vrátím dětem originál zdravotní způsobilosti. Platí ještě příští školní rok !

28.6. Ředitelské volno a zasloužené prázdniny 🙂