O škole

Naše škola má více než stoletou tradici. V roce 2018 byla vybudována  počítačová učebna financovaná v rámci projektu Operačního programu Praha – pól růstu ČR.
Naši žáci mají možnost strávit pět let života v klidném, takřka rodinném prostředí, bez stresu, šikany a nebezpečí drog.
Budova školy je umístěna v pěkném přírodním prostředí na jižním okraji Prahy v blízkosti lesa a rybníků. Za pěkného počasí se učíme na zahradě v zahradním altánu.
Pro pestřejší výuku používáme na naší škole čtyři interaktivní tabule a navíc dva projektory.
Pro sportovní aktivity využíváme vlastní hřiště s umělým povrchem. V zimě jsou zde dobré podmínky pro bruslení a sáňkování. Při škole velmi dobře funguje školní družina a jídelna.
Výuka probíhá podle učebního plánu „Don’t worry, be happy“.

Již dlouhá léta spolupracujeme se Pedagogicko- psychologickou poradnou, jejíž pracovnice sledují problémové žáky přímo při výuce a odbornými radami vedou práci pedagogů i rodičů s těmito žáky.

Pro zvýšení bezpečnosti dětí spolupracujeme s Policií ČR a Městskou policií.

Přechodu od nás na druhý stupeň se není třeba obávat, neboť, jak statistika ukazuje, jsou naše děti na druhém stupni jiných škol úspěšné. Žáci mají možnost přejít na druhý stupeň jazykových škol. Nadaným žákům je věnována maximální péče při přípravě na přijímací zkoušky na víceletá gymnázia.

Chcete-li vidět naši školu, rádi Vám věnujeme čas po telefonické domluvě.

 

Napsat komentář