Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
31
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
1
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
2
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
3
Pololetní prázdniny
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
4
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
5
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
6
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
7
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
8
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
9
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
10
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
11
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
12
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
13
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
14
Pozvání na Den otevřených dveří
Pozvánka na poetické odpoledne v KC Jasoň
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
15
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
16
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
17
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
18
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
19
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
20
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
21
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
22
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
23
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
24
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
25
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
26
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
27
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
28
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
1
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
2
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
3
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
4
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
5
Registrace k zápisu pro školní rok 2023/2024
Drobečková navigace

Úvod > Žáci > Žákovské zastupitelstvo

Žákovské zastupitelstvo

ČLENOVÉ  ŽÁKOVSKÉHO ZASTUPITELSTVA

            Školní rok 2022-2023

  • 2. A Denisa Hlaváčková a Vít Krym 
  • 2. B  Melisa Laštovková a Filip David
  • 3. třída  Anna Adamcová a Vojtěch Plíhal
  • 4.třída Ester Štěpánková a Tobiáš Chramosta
  • 5.třída Tereza Matějčková, Tobiáš Vala a Jakub Holý

Poradce: Alžběta Solská a Jakub Hanzlíček

Pravidelné schůzky v pátek 7,30-7,45.

Termíny schůzek: 9.9., 23.9., 30.9., 7.10, 21.10.,4.11, 11.11., 2.12., 9.12., 16.12.